Porównanie ofert mieszkaniowych, developerskich i budowlanych dostępnych w Piotrowicach i okolicach. Informacje są dostępne, ponieważ widać wyraźne zainteresowanie tą tematyka i branżą.

Dominium Invest
Dominium Invest
Millenium Inwestycje
PUH Agnes
PUH Agnes
PUH Agnes
Dostepny Dom
Dombud
Dombud

Katowice – ul.Tunelowa – osiedle domków jednorodzinnych i mieszkania

Termin realizacji: Sierpień 2010   Wykonawca: INWEST PA Sp. z o.o.

Charakterystyka:
Nowo budowane osiedle Miłe Zacisze w dzielnicy Piotrowice, w Katowicach. Składać będzie się z 61 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 157 i 163m2. Osiedle położone będzie w cichej, spokojnej okolicy. Dookoła domy jednorodzinne. Dojazd do centrum Katowic zapewniony jest środkami komunikacji miejskiej a samochodem zajmuje około 20 minut. Mieszkania mają od 47 do prawie 70 m kw.

Katowice – ul.Wilczewskiego – osiedle domków jednorodzinnych

Termin realizacji: Maj 2008 Wykonawca: Dombud SA

Charakterystyka:
Nowo budowane osiedle domów w dzielnicy Piotrowice, w Katowicach. Składać będzie się z 52 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 108, 120, 148 i 156m2. Osiedle położone będzie w cichej, spokojnej okolicy. Dookoła domy jednorodzine. Dojazd do centrum Katowic zapewniony jest środkami komunikacji miejskiej a samochodem zajmuje około 20 minut.

Katowice – ul.Barcelonska – domy w zabudowie szeregowej

Termin realizacji: II kw. 2008   Wykonawca: PUH Agnes / Dostępny Dom

Charakterystyka:
Zespół mieszkalny 26 szeregowych domów jednorodzinnych z garażami, 2×10 + 6 domów. Działka ma przebieg lekko nachylone- go zbocza w kierunku południowego-zachodu. Takie ułożenie zapewnia doskonałe parametry naświetlenia oraz wymusza tzw. zabudowę kaskadową, co dodatkowo urozmaica i podnosi walory użytkowo-estetyczne przyszłego osiedla. Domy o powierzchniach : segment skrajny : 142m2, na działkach 300-430m2 oraz segment wewnętrzny : 130m2 na działkach ok. 200m2.

Katowice – ul.Działowa – domy w zabudowie szeregowej

Termin realizacji: II kw. 2008   Wykonawca: PUH Agnes

Charakterystyka:
Zespół mieszkalny 3 szeregowych domów jednorodzinnych z garażami. 2 segmenty skrajne o pow. ok. 145m2 i 1 segment wewn. o pow. ok. 130m2 zlokalizowane na na działkach 200-280 m2.
Domy w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczone. Domy posiadają wydzielony, jednostanowiskowy garaż, połączony z częścią mieszkalną poprzez wiatrołap. Istnieje możliwość wygospodarowania tzw. „stryszku” w części poddasza nieużytkowego.

Katowice – ul.Wilczewskiego – osiedle domków szeregowych

Termin realizacji: Grudzień 2007   Wykonawca: Dostępny Dom

Charakterystyka:
Do wyboru pozostały budynki szeregowe o powierzchniach użytkowych 129,7 mkw. Pełna oferta sprzedaży budynku szeregowego obejmuje 8 segmentów typu B oraz 2 segmenty typu A. Zaciszny i zielony zakątek miasta Katowice. Teren osiedla jest uzbrojony i oczywiście ogrodzony. Inwestycja umiejscowiona jest w pięknej dzielnicy willowej. Każdy domek też posiada własny ogródek. Lokalizacja osiedla charakteryzuje się również doskonałym dojazdem do autostrad prowadzących do miast południowej części Polski oraz centrum Katowic.

Katowice – ul.Rezedowa – domy wolnostojące, domy w zabudowie szeregowej

Termin realizacji: Maj 2008   Wykonawca: Rom-Ram sp z.o.o.

Charakterystyka:
Nowo budowane osiedle domów w dzielnicy Podlesie, w Katowicach. Składać będzie się z 47 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej oraz szeregowej o powierzchni użytkowej 176m2 w zabudowie wolnostojącej oraz 117m2 w zabudowie szeregowej. Osiedle położone będzie w cichej, spokojnej okolicy. Dookoła domy jednorodzinne. Dojazd do centrum Katowic zapewniony jest środkami komunikacji miejskiej a samochodem zajmuje około 25 minut.

Katowice – ul.Zaopusta, osiedle w Klematisach – domy w zabudowie szeregowej

Termin realizacji: Czerwiec 2007   Wykonawca: Rom-Ram sp z.o.o.

Charakterystyka:
Nowo budowane osiedle domów w dzielnicy Podlesie, w Katowicach. Składać będzie się z 33 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 143m2 w zabudowie szeregowej zewnętrzny z wykuszem oraz 117m2 w zabudowie szeregowej. Osiedle położone będzie w cichej, spokojnej okolicy. Dookoła domy jednorodzinne. Dojazd do centrum Katowic zapewniony jest środkami komunikacji miejskiej a samochodem zajmuje około 25 minut.

Katowice – ul.Hierowskiego, Osiedle Bażantów – domy w zabudowie szeregowej

Termin realizacji: brak danych   Wykonawca: Millenium Inwestycje sp z.o.o.

Charakterystyka:
Nowo budowane osiedle domów w dzielnicy Kostuchna, w Katowicach. Składać będzie się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 165m2 w zabudowie szeregowej z podwójnym garażem, wysoki standard wykończenia. Osiedle Bażantów położone będzie w cichej, spokojnej okolicy. Dookoła domy i bloki. Dojazd do centrum Katowic zapewniony jest środkami komunikacji miejskiej a samochodem zajmuje około 20 minut.

Katowice – ul.Hierowskiego, Osiedle Bażantów – mieszkania w budynkach mieszkalnych

Termin realizacji: Październik 2008   Wykonawca: Millenium Inwestycje sp z.o.o.

Charakterystyka: Budynki 1A, 1D, 12A
– budynek mieszkalny (4 lub 5 kondygnacji, winda, układ wsch-zach)
– mieszkania o powierzchniach: 42, 47, 92 m2 z dużymi tarasami
– w budynku: garaże, pomieszczenia gospodarcze
– dostęp do usług takich jak: restauracja, sklepy, drobne usługi itp.

Osiedle położone jest w południowej części Katowic, w wyjątkowej dzielnicy – Kostuchna, która zachowała urok dziewiczych miejsc nietkniętych cywilizacyjną działalnością człowieka. To obecnie najbardziej atrakcyjna i zarazem prestiżowa dzielnica Katowic, a jednocześnie miejsce o niezwykłej urodzie, sąsiadujące z pobliskim leśnym rezerwatem przyrody.

Katowice – ul.Grota Roweckiego, Osiedle Grota – domy w zabudowie szeregowej

Termin realizacji: brak danych   Wykonawca: Dominium Invest sp z.o.o.

Charakterystyka:
Osiedle położone jest w Katowicach Zarzeczu. To podmiejska, prestiżowa dzielnica miasta. Niska zabudowa, zieleń i cisza czynią Zarzecze miejscem znakomitym do zamieszkania. Dodatkowy atut Osiedla Grota to jego znakomite skomunikowanie z centrum Katowic i Mikołowa oraz bezpośrednia bliskość dróg wylotowych w kierunku Krakowa, Warszawy, Bielska i Wiednia. Osiedle zaprojektowano jako zamkniętą enklawę. Szczególny nacisk położono na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.