Na Osiedlu Bażantów, leżącym na pograniczu Piotrowic i Kostuchny mieszka autor małego bloga Osiedle Bażantów w Katowicach. Pojawiło się tam kilka interesujących wiadomości z życia mieszkańców Osiedla Bażantów. Między innymi publikuje zdjęcia, które umieszcza w zimowej i letniej galerii pejzaży widocznych na osiedlu oraz informacje o tym co się dzieje wokół terenów przylegających. Jedna z ostatnich wiadomości, o śmierdzącym śmietniku była widoczna do wczoraj.

Można było w niej przeczytać:

Moja cierpliwość dobiegła końca!!!

Wielokrotna interwencja u “najlepszego” zarządcy nieruchomości Pani Anny Majewskiej [email protected] niestety bez rezultatu. Na osiedlu zaczyna śmierdzieć, a wszystko za sprawą śmietnika, który stoi “tymczasowo” przy drodze dojazdowej. Jeśli ktoś dba o interesy mieszkańców jest w stanie załatwić przeniesienie śmietnika w nowe miejsce w tydzień, ale jeśli dba o interesy Spółki Millenium Inwestycje, to przenosiny trwają kilka miesięcy, końca nie widać….

Czy jesteś zadowolony z pracy Zarządcy Nieruchomości ? Wypełnij anonimową ankietę po prawej stronie, anonimowe komentarze poniżej wpisu, będą mile widziane. Dziękuję

P.S. O śmierdzącym osiedlu dowiaduje się średnio 40 osób dziennie, statystyki do wglądu, wpis zniknie, jak śmierdzący śmietnik zniknie / Mieszkaniec

Wpis na blogu już znikł, zatem można wnioskować że na Osiedlu Bażantów, które zostało uznane za jedno ze 100 najlepszych miejsc do zamieszkania już nie śmierdzi. Pozostały tylko wyniki ankiety zadowolenia z pracy zarządcy nieruchomości.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.