Na obrzeżach osiedla Manhattan, przy ulicy Biedronek 2, powstał w latach 2000-2001 pierwszy klub, nazwany ówcześnie dyskoteką Orfeo. Sama budowa tego enigmatycznego miejsca trwała bardzo długo. Łatwo zauważalną domeną tego budynku jest to, iż każdy właściciel bardzo często maluje go na nowo.

Ponieważ obecnie jest to już czwarte wcielenie tego miejsca (pierwsze to dyskoteka Orfeo w latach 2001-2004, drugie to Clover Club dla starszej młodzieży i ludzi dorosłych w latach 2004-2006, trzecie Club Manhattan w latach 2006 -2008), zatem budynek jest bardzo często przemalowywany. Wcześniej Klub Manhattan był w kolorach zielonych, zgodnych z kolorystyką sponsora Carlsberg. Przed wejściem była budka z kebabem. Dobra oferta dań, od pizzy, placków po pełne dania.

Obecnie to Restauracja Stylowa. Na co dzień restauracja oferuje bogate menu, które zaspokoi gusta zarówno amatorów tradycyjnych, śląskich potraw, jak i wielbicieli kuchni orientalnej czy europejskiej. Restauracja specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych takich jak: wesela, chrzciny, komunie, rocznice, stypy i inne ważne uroczystości rodzinne, a także bankiety, bale firmowe, spotkania biznesowe i szkolenia. Posiada dwie sale bankietowe, sale restauracyjną z parkietem do tańczenia, własny parking oraz ogródek otwarty w okresie letnim.

1 grudnia 2006 w klubie odbyły się zawody w tańcu break dance South Fight 3.5 organizowane przez Miejski Dom Kultury Południe w Katowicach. Poniżej znajdziecie 3 relacje z zawodów. Robią mocne wrażenie.

Manhattan Club

Manhattan Club

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.