Autor nie zabrania kopiowania własnych treści zawartych w witrynie w celu ich promowania (z wyjątkiem przetwarzaniatreści witryny i używania jej w budowaniu automatycznie generowanych stron MFA lub tzw zaplecza pozycjonerskiego). Materiały zawarte w witrynie służą celom informacyjnym, są niejako przedłużeniem tekstu drukowanego w wirtualnym świecie. Jeśli potrzebujesz jakichś materiałów na temat Piotrowic, zajrzyj do monogorafii o Piotrowicach, dostępnej w obu bibliotekach publicznych w Piotrowicach lub możliwej do kupienia w księgarni.

Autor witryny nie jest autorem tekstów zawartych w części historycznej w witrynie. Wiele materiałów pochodzi z wybranych, selekcjonowanych rozdziałów publikacji pana Stefana Gierlotki „Piotrowice Śląskie. Monografia dzielnicy miasta Katowice” Wydawnictwo Śląsk Katowice 2002, które zostały tutaj zacytowane oraz wyraźnie oznaczone skąd pochodzą cytaty.

Treść historyczna pełni funkcję pomocniczą – ma służyć uzupełnieniu i wzbogaceniu informacji o Piotrowicach, nie zastępuje głównej treści strony, ani nie tworzy jej zasadniczej konstrukcji.

Autor witryny nie jest powiązany z żadną organizacją samorządową, lokalną czy jakąkolwiek podobną działającą na terenie Piotrowic. Witryna jest realizacją pomysłu i umiejętności autora oraz ma charakter wyłącznie non-profit.

Autor jest właścicielem  większości fotografii zamieszczonych w wortalu. W przypadku fotografii zewnętrznych, otrzymał zgodę na ich wykorzystanie.

Autor chętnie weźmie pod uwagę wszelkie sugestie osób zewnętrznych co do treści i zawartych materiałów.

Autor wykorzystał również dodatkowe materiały z poniższych miejsc:

  • Szaraniec Lech, Osady i osiedla Katowic, Wydawnictwo Śląsk Katowice 1980
  • Jednostka Ratowniczo Gaśnicza Piotrowice – www.jrg2.strazpozarna.katowice.pl
  • Katowice – Portal.Katowice.pl – http://www.portal.katowice.pl
  • Piotrowice – http://eomaia.w.interia.pl
  • Piotrowice Wirtualne – http://www.piotrowice.gower.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/a wsparciem wortalu, możesz napisać krótki artykuł na jakiś temat dotyczący Piotrowic, z chęcią go opublikujemy zachowując informację o Tobie jako autorze. Można dołączyć do niego fotografie. Jeśli miałby to być artykuł na temat placówki usługowej (np. pub) może mieć wyłącznie charakter refleksyjny, natomiast nie komercyjny.

Być może posiadasz ciekawe fotografie, którymi chcesz się podzielić z pozostałymi użytkownikami. Prześlij je do naszej galerii.

Kontakt:

Rada Jednostki Pomocniczej Nr 19 Piotrowice – Ochojec

Siedziba Rady: Miejski Dom Kultury „Południe”
Filia Nr 1 PIOTROWICE
ul. gen. Jankego 136
40-617 Katowice
tel. (032) 252 01 00

Przewodniczący Rady: Andrzej Dawidowski a.dawidowski[małpa]gmail.com

Przewodniczący Zarządu: Bogumił Chmiel ([email protected]

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.