Pomysł utworzenia tego wortalu powstał niedawno, został dosyć szybko zrealizowany. Zaczęło się od pracy zaliczeniowej z przedmiotu Historia i kultura regionu. Postanowiłem opisać dzielnice. Z zaliczenia dostałem cztery. Wstęp do pracy opublikowałem około roku temu w Wikipedii. To co znajdowało się tam wcześniej było nędzą. Dziś tego żałuje. Bo znalazł by się właśnie w tym miejscu. Zatem odsyłam do tamtego artykułu jeśli chcesz się dowiedzieć informacji ogólnych.

Na wspomnienie zasługuje jeszcze to, co się dzieje z tym artykułem. Od roku czasu artykuł Piotrowice był edytowany kilkadziesiąt razy. Ale tak naprawdę to edytorzy nie wnieśli do niego ani grama nowej treści, tylko zmieniali formę wyświetlania. Pozdrawiam tych wszystkich ludzi, co im się wydaje, że coś wnieśli do tamtej pracy (zabierzcie się porządnie do roboty). Zaistniała sytuacja miała znaczący wpływ na powstanie tego wortalu.
W tej chwili wortal Piotrowice jest w trakcie budowy, uzupełniane są fotografie oraz potrzebne jest opracowanie jednostek usługowo-handlowych. Za niedługo ruszymy całością.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.