Dźwig

Dźwigi są niezastąpione na budowach, przy remontach, wyburzaniu i pracach wykończeniowych. O ile niewielkie żurawie często są na wyposażeniu firm budowlanych, to większe (o udźwigu kilkuset ton) trzeba wypożyczyć. Decydując się na wynajem takiego żurawia warto zlecić to firmie, która zagwarantuje odpowiedni poziom usług dźwigowych.

Jesteśmy liderem w usługach dźwigowych na Śląsku. 

Firma Sołtys sp z o. o.  jest liderem w pracach dźwigowych. Z pomocą naszych żurawi z powodzeniem zrealizowano wiele projektów infrastrukturalnych (nowe mosty, wiadukty, drogi), jak również inwestycji w halach i pod dachami (m.in. w hutach, elektrowniach, zakładach produkcyjnych).

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do realizacji usług dźwigowych (Katowice,Kraków, Śląsk i okolice)?
Oferujemy szeroki wybór ciężkich żurawi, o udźwigu nawet do 500 ton. W naszej bazie czeka kilkanaście dźwigów gotowych zrealizować zlecenia klientów. W razie potrzeby realizujemy projekty na podnoszenia ładunków przez dwa dźwigi równocześnie. Dysponujemy również lżejszym sprzętem o udźwigu do kilkudziesięciu ton. Nasza flota cały czas się powiększa o kolejne maszyny.

Mamy bardzo bogate doświadczenie w pracach dźwigowych. Realizowaliśmy zlecenia nie tylko na placach budowy, ale również w trudnych warunkach, m.in. w centrach miast, niedaleko zabudowań. Pracowaliśmy również pod dachem – w pomieszczeniach istniejących hal produkcyjnych i budynków.

Najtrudniejsze zlecenia szczegółowo rozplanowujemy tworząc dla niego plan podnoszenia. Zawiera on analizy otoczenia, ocenę ryzyka oraz wszystkie wyliczenia, które są niezbędne by usługa została zakończona sukcesem.

Nasi operatorzy to osoby z doświadczeniem, zdobywanym nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Regularnie podnosimy ich kwalifikacje by mogli pracować jeszcze lepiej.
Nie stronimy od trudnych zleceń, co widać po miastach, w których realizowaliśmy usługi dźwigowe (Kraków, aglomeracja katowicka, Przemyśl i inne). Praktyczne umiejętności w połączeniu z dobrym przygotowaniem podnoszenia są gwarancją sukcesu.

Działamy na rynku od 1991 roku, co daje gwarancję jakości i rzetelności wykonywanych robót. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, które wspominamy z dumą. Wśród nich są usługi dźwigowe w m. Katowice, Tychy, Kraków i wielu innych miastach Górnego Śląska i Małopolski.

Posiadamy własne zaplecze technologiczne. Mamy świadomość, że rozwój jest konieczny. Dlatego też inwestujemy w nowe ciężkie dźwigi, by zwiększyć zakres realizowanych prac. Poszerzamy również obszar naszych realizacji. Chociaż najwięcej z nich wykonujemy na terenie aglomeracji katowickiej i Małopolski (usługi dźwigowe Kraków), to możemy się także pochwalić zakończonymi z sukcesem podnoszeniami na Podkarpaciu, Opolszczyźnie oraz… w Szwecji.

Usługi Dźwigowe Katowice – Sołtys dane kontaktowe: 

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: [email protected]
Strona WWW: Usługi Dźwigowe Katowice

Leave a Reply

Your email address will not be published.