Poniżej jest lista TOP 5 najlepszych sklepów dziecięcych dla dzieci w Katowicach i okolicy, aby pomóc przyszłym mamom wybrać najlepsze sklepy.

babyland.pl

1. babyland.pl – Sklep dla dzieci Zabrze Roosvelta 54

Nasze zestawienie otwiera sklep z okolic Katowic, a dokładnie z Zabrza. Znalazł się na pierwszym miejscu z uwagi na powierzchnię sklepu wynoszącą 2000 metrów. To jedne z największy, jeśli nie największy sklep dziecięcy na Śląsku. W ofercie posiada wózki wielofunkcyjne i spacerowe, foteliki samochodowe, wyprawkę dla noworodka składającą się z wielu potrzebnych rzeczy jak butelki, pieluchy, podkłady, śpioszki, laktatory i wiele innych.

Adres: Zabrze, Roosvelta 54, Strona internetowa: www.babyland.pl

centrumfotelikow.pl
centrumfotelikow.pl

2. centrumfotelikow.pl – Foteliki samochodowe Katowice, Radockiego 291

Na drugim miejscu znajduję się specjalistyczny sklep z fotelikami samochodowymi. Oprócz fotelików, w ofercie są także wózki dziecięce. Sklep ma kilka swoich punktów stacjonarnych a najbliższy jest Piotrowicach, na obrzeżach osiedla Odrodzenia.

Adres: Katowice, Radockiego 291, Strona internetowa: www.centrumfotelikow.pl

bambino
bambino

3. Bambino – Salon obuwia i odzieży dziecięcej

W sklepie jest bardzo duży wybór bucików dziecięcych i miła obsługa. Buty są dobre, wytrzymałe, głównie oferta jest od sprawdzonych marek, ale nie należą do najtańszych.

Adres: Katowice, Jankego 156, tel: 32 202 85 69

bociek.eu
bociek.eu

4. bociek – Foteliki samochodowe w sklepie eksperckim, Katowice, Ks. Jana Szurleja 12

Kolejnym sklepem w okolicy, który specjalizuje się w fotelikach samochodowych jest bociek. Trochę jest intrygujące zagęszczenie dwóch konkurencyjnych sklepów na tak małym obszarze, ale tym lepiej dla klienta. W sklepie znajduje się bardzo dobra oferta fotelików samochodowych.

Adres: Katowice, KS. Jana Szurleja 12, strona internetowa: www.bociek.eu

ewozki.eu
ewozki.eu

5. xland – centrum wózków i fotelików Katowice, Chorzowska 214

Listę sklepów dla dzieci uzupełnia specjalistyczny sklep z ofertą wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Poza głównymi kategoriami, znajdują się też produkty z szerokiej oferty dla dzieci i niemowląt.

Adres: Katowice, Chorzowska 214, Strona internetowa: ewozki.eu

Dla przyszłych rodziców jest bardzo ważne aby przygotować wszystko co najważniejsze i potrzebne dla nowego członka rodziny. Powyższa lista sklepów dla dzieci oczywiście nie jest zamknięta i zachęcam do jej uzupełnienia w komentarzach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.