The Stage
The Stage

Klub Old Timers Garage mieszczący się przy ul. Gen. Jankego 132 serdecznie zaprasza na koncert The Stage w dniu 3 grudnia.

Grupa powstała w roku 1995 w Będzinie. Po wielu latach wykrystalizował się tak skład, jak i prezentowany styl. Obecnie jest to kwintet grający muzykę środka.W twórczości THE STAGE można odnaleźć nawiązania do współczesnego świata i jego problemów, przyzwyczajeń człowieka, w końcu zaś do fundamentalnych pytań o celowość życia.

Połączenie wielu gatunków, wielu muzycznych kultur, ale i swobody interpretacyjnej pozwoliło grupie na stworzenie własnej stylistyki utworów słowno-muzycznych. Kompozycje THE STAGE to piosenki nie zawsze ubrane w ramy czasowe. Choć stylistycznie dalekie od popularnej muzyki rozrywkowej, niezwykle melodyjne i klimatyczne. Za sprawą pełnych energii muzyków, THE STAGE to zespół, którego z przyjemnością posłuchamy za równo w niewielkich klubach, jak i na dużych plenerowych scenach. Ci, którzy widzieli zespół na żywo nie mają wątpliwości, że scena to ich „naturalne środowisko”.

Połączenie jazzu, funky, rocka to niezwykła mikstura, która sprawia, że każdy koncert jest wyjątkową muzyczną ucztą. Członkowie THE STAGE, jako muzycy sesyjni współpracują z czołowymi artystami sceny jazzowej i rozrywkowej. Promując debiutancki album, zespół odwiedzi jesienią kilkanaście klubów w całej Polsce.
Debiut fonograficzny THE STAGE będzie bez wątpienia jednym z najciekawszych wydarzeń ostatnich miesięcy.

Old Timers Garage to nie tylko wydarzenia kulturalne z najwyższej półki. Klub mieszczący się w dawnym kinie „Piast” oferuje niepowtarzalny klimat. Wewnątrz prawdziwie amerykańska atmosfera oraz zabytkowe samochody.

One Response to "The Stage w Old Timers Garage"

  1. Paweł  8 grudnia 2010

    Byłem i przyznam, że było meega!

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published.