plakat the cuts - jesień
The Cuts

Klub Old Timers Garage mieszczący się przy ul. Gen. Jankego 132 serdecznie zaprasza na koncert The Cuts w dniu 26 listopada.

1 października grupa THE CUTS wyrusza w trasę koncertową promującą najnowszą płytę zespołu pt. „Czarny Świat“. Jesień 2010 to ponad dwadzieścia koncertów THE CUTS w całej Polsce.The Cuts tworzy muzykę, którą można określić mianem electro-rocka. Zespół powstał w roku 2006 w Pile. Po dwóch latach spędzonych na tworzeniu piosenek, koncertowaniu i pracy w studio, w styczniu 2008 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią SP Records. Współpraca z wydawnictwem zaowocowała wydaniem ich debiutanckiej, polsko-angielskiej płyty „Syreny nad miastem” 3 marca 2009 roku.

The Cuts ma za sobą sporo koncertów, zarówno klubowych, jak i przed wielotysięczną publicznością. W lipcu 2008 roku z piosenką “Kochać cię chcę” zespół wystąpił w sopockiej Operze Leśnej na organizowanym przez telewizję POLSAT festiwalu TOPtrendy 2008. Jurorzy festiwalu wybrali The Cuts i siedem innych zespołów spośród prawie trzystu zgłoszeń nadesłanych na konkurs.

Old Timers Garage to nie tylko wydarzenia kulturalne z najwyższej półki. Klub mieszczący się w dawnym kinie „Piast” oferuje niepowtarzalny klimat. Wewnątrz prawdziwie amerykańska atmosfera oraz zabytkowe samochody.

Leave a Reply

Your email address will not be published.