Aby wykonać trwałą i tanią osłonę, warto sięgnąć po siatki plecione karbowane. To materiał wyróżniający się wszechstronnym zastosowaniem w produkcji osłon. Do czego można wykorzystać siatkę karbowaną? Jak ją dobrać? Gdzie można ją zakupić?

Siatka pleciona jest jednym z podstawowych typów siatek, który powstaje poprzez procesy splatania ze sobą drutów metalowych. Materiał jak siatka pleciona karbowana jest poddawany dodatkowemu karbowaniu, dzięki czemu wyróżnia się giętą strukturą.

Siatki plecione karbowane jako osłony

Ze względu na swoje właściwości siatka pleciona karbowana – http://sitodrut.com.pl/siatki-karbowane-plecione/ ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest ona wykorzystywana między innymi do produkcji osłon oraz wypełnień różnego rodzaju, które służą do zabezpieczania przestrzeni przed dostępem i poprawiają poziom ochrony.

Siatka pleciona o karbowanej strukturze dostępna jest w wielu wariantach wymiarów oczek, dlatego można wtedy uzyskać odpowiedni stopień ochrony.

Przykładowe zastosowanie siatek karbowanych jako osłony:

  • osłony maszyn
  • osłony przestrzeni magazynowych
  • klatki i kojce dla zwierząt
  • wypełnienia przęseł
  • bramy i furtki
  • balustrady

Jak dobrać odpowiednią siatkę karbowaną?

Wybór odpowiedniej siatki karbowanej pozwala na uzyskanie właściwej ochrony. Najważniejsze znaczenie mają w tym przypadku wielkość oczek oraz grubość drutu.

Im mniejsze oczka ma siatka pleciona karbowana, tym trudniejszy jest dostęp do jej wnętrza. Siatki o mniejszych oczkach chronią nie tylko przed wsadzeniem przez nie ręki czy palca, ale również przed przedmiotami jak kamienie czy gałązki. Są one również w stanie stworzyć przestrzeń do zabezpieczenia mniejszych gabarytowo przedmiotów.

Im siatka ma grubszy drut oraz gęstsze tkanie, tym bardziej jest ona odporna na nacisk, dlatego może ona zapewnić wtedy także skuteczniejszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Gdzie można zakupić siatkę karbowaną plecioną na osłony?

Materiał jak siatka pleciona karbowana jest obecnie oferowany w wielu sklepach i bezpośrednio przez producentów. Z dostępnymi wariantami siatek i ich cennikami można zapoznać się już teraz online.

Zamówienia na siatki karbowane mogą być również składane przez internet, co pozwala na zakupienie ich bez konieczności wychodzenia z firmy czy z domu. Wystarczy zrobić zakupy w sklepie online firmy lub skontaktować się z nią przez formularz, aby zamówić potrzebny materiał wraz z dowozem pod wskazany adres.

Ceny za materiał jak siatka pleciona karbowana zależne są głównie od wielkości oczek, grubości drutu oraz zastosowanego materiału.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.