Hala Sportowa Gimnazjum nr 19
Hala Sportowa Gimnazjum nr 19

Mamy nową hale sportową, która niestety świeci pustkami w czasie odbywających się tam rozgrywek sportowych. Powstała niedawno nowa strona na Facebooku na której pojawiają się informację o planowanych meczach i innych imprezach, które się tam mają dobywać.

Jeśli podoba Ci się nowa hala sportowa zbudowana przy Gimnazjum nr 19 w Ochojcu to koniecznie musisz zajrzeć na ten nowy fanpejdż hali.

Hala sportowa została otwarta 1 września 2011 roku przez Prezydenta Katowic, Piotra Uszoka. To nowoczesna hala sportowa, która ma służyć zarówno gimnazjum, klubom sportowym jak i społeczności lokalnej. W ten sposób prezydent spełnił złożoną wcześniej deklarację, dzięki której możliwe było wybudowanie hali w ekspresowym tempie od czerwca 2010 roku.

Oddana do użytku hala może pełnić funkcje sportowe, kulturalne i oświatowe (jako sala widowiskowa, wykładowa, scena teatralna itp.). W sali sportowej mieści się pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę ręczną z widownią na 236 (+ 96 na trybunach wysuwanych) miejsc siedzących.

2 odpowiedzi do "Rozgrywki w nowej hali sportowej"

  1. Tonic  21 grudnia 2011

    Boże ta hala to wielkie gó*no grzyb na ścianach, pękające sufity i ściany, wystające śruby i gwoździe z sufitu, miejsce na chowanie się dodatkowej widowni całe pękające, nie dokończone, wystają druty, beton, ledwo trzymają się barierki przy widowni (takie szklane), podłoga nierówna, drzwi wypadają z framug, toalety wylewają i masa, masa innych rzeczy, których nie warto pisac …

    Odpowiedz
  2. Alek  20 stycznia 2012

    przepraszam Pana ale stan faktyczny hali taki nie jest. Przez najbliższy rok albo dwa hala ma „osiadać” i w ramach gwarancji ma ona zostać całkowicie doprowadzona do porządku. Nie wiem gdzie jest podłoga nierówna, ale niech Pan idzie do Tesco na osiedlu zobaczyć jaka tam jest podłoga… Wie Pan co, ja nie wiem kim Pan jest, ale ja na hali spędziłem 3 dni z rzędu i fakt zauważyłem ze są 2 ogromne pęknięcia w ścianie, ale nic poza tym.

    Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.