W nawiązaniu do wcześniej podanej informacji o planowanych remontach dróg na osiedlu Odrodzenia rozszerzamy wcześniej opublikowaną informację.

Remont ulicy Radockiego na odcinku od ulicy Szewskiej do marketu Biedronka, takie były ostatnie uzgodnienia z Prezydentem i Dyrektorem MZUiM. Rada Jednostki zainicjowała ten remont pismem z czerwca 2009 roku wskazującym na potrzeby w zakresie remontów. Przy opracowaniu planu budżetu na rok 2010 remont ten został uwzględniony.

W piśmie tym prosiliśmy o przebudowę skrzyżowania ulic Radockiego i Kostki Napierskiego. Ostatecznie według moich wiadomości (ustalenia jak wyżej) jezdnia ulicy Radockiego na odcinku tego skrzyżowania zostanie przesunięta w kierunku wschodnim o ok. 3 metrów, co zwiększy bezpieczeństwo jazdy na tym skrzyżowaniu.

Andrzej Dawidowski

5 odpowiedzi do "Remont ulicy Radockiego"

 1. Grzegorz  24 maja 2010

  Odnośnie remontu ul.Radockiego. Dlaczego remont nie obejmie całej drogi,tylko odcinek Szewska-Market Biedronka?

  Odpowiedz
  • Łukasz  25 maja 2010

   Też mnie to zastanawia, bo najbardziej chyba zniszczony odcinek ul. Radockiego od Biedronki do Tesco zostaje nietknięty. To jest dosyć nielogiczne.

   Odpowiedz
 2. Szymon  25 maja 2010

  Droga wokół osiedla to wielki tor przeszkód! Główna droga osiedlowa. Najlepiej, gdyby generalny remont objął całość + skrzyżowanie z Kostki Napierskiego. Na tym skrzyżowaniu nie trudno o wypadek. Obserwując, ile pojazdów się po niej porusza mówi samo za siebie…

  Odpowiedz
  • Łukasz  26 maja 2010

   No właśnie to skrzyżowanie (Radockiego/Kostki-Napierskiego) ma być przebudowane.

   Odpowiedz
 3. Zbigniew  14 listopada 2010

  Widocznie ważniejsza jest droga do kościoła która i tak była w lepszym stanie o tej dziurawej po drugiej stronie osiedla, daje do myslenia…

  Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.