Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice ogłasza nabór do swoich drużyn! Po raz drugi mamy przyjemność zaprosić na nabór do klubu zarówno mężczyzn jak i kobiety. Wszystkich chętnych spróbowania swoich sił w baseballu oraz softballu informujemy, że  rekrutacja odbędzie się 30 marca na sali gimnastycznej katowickiego Spodka.

W tym roku nabór do drużyny rozpoczniemy od sekcji męskiej. Wszystkich mężczyzn, którzy ukończyli 15 rok życia zapraszamy do Spodka na godzinę 14:00. Jeżeli lubisz sporty drużynowe, w których Ty nie istniejesz bez drużyny i w których drużyna nie istnieje bez Ciebie i Twojej ciężkiej pracy doskonalącej Twoje indywidualne umiejętności, to baseball jest sportem właśnie dla Ciebie. Nie czekaj przyjdź na rekrutację, dostań się do drużyny, a później w barwach Rawy Katowice walcz w I lidze, Pucharze Polski i Śląskiej Lidze Baseballu.

Z kolei jeśli jesteś kobietą, która ukończyła 15 rok życia to serdecznie Cię zapraszamy na godzinę 15:00. Masz niepowtarzalną możliwość spróbowania sportu całkiem innego od wszystkich! Sekcja softballowa istnieje w naszym klubie od zeszłego roku, dziewczyny zdążyły już rozegrać turniej na wspaniałych obiektach w Kutnie. Drużyna potrzebuje zastrzyku świeżej krwi- nowych zawodniczek, które będą gotowe spełniać swe sportowe marzenia. Jesteś ciekawa? Nie zwlekaj przyjdź na rekrutację!

Na obu rekrutacjach oprócz sprawności fizycznej będziemy oceniać zaangażowanie, dokładność oraz determinacje. Prosimy o zabranie ze sobą ubioru sportowego (buty z płaską podeszwą i strój sportowy) oraz o punktualne przybycie. Wszystkich którzy chcą dołączyć do szeregów Rawy Katowice serdecznie zapraszamy już dziś!
Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu: 512-810-266, na stronie www.rawa.katowice.pl oraz na www.facebook.com/rawa.katowice.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.