Mech
Mech

Klub Old Timers Garage mieszczący się  przy ul. Gen. Jankego 132 serdecznie zaprasza na koncert Mech w dniu 12 listopada.

Polski zespół hard rockowy, którego cechą rozpoznawczą jest nietuzinkowy głos wokalisty – Macieja Januszko. Jego wokalna maniera przypomina Ozzy Osbourne’a.Zespół powstał w 1977 roku w Warszawie i po kilku przetasowaniach personalnych zawiesił działalność w 1986 roku. Zespół powrócił z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza Kosińskiego by w 2005 roku wydać album Mech – bardzo dynamiczny i mroczny album, na którym obok kilku starych utworów w nowych aranżacjach znalazły się całkiem nowe kompozycje.

Młodszemu pokoleniu zespół znany jest najbardziej z ścieżki dźwiękowej do gry komputerowej „Painkiller: Heaven’s Got A Hitman”. Obecny skład zespołu to: Maciej Januszko – wokal; Piotr ”DZIKI” Chancewicz – gitary, wokal; Tomasz „SoolooS” Solnica – bass, wokal; Paweł ”REKIN” Jurkowski – perkusja.

Old Timers Garage to nie tylko wydarzenia kulturalne z najwyższej półki. Klub mieszczący się w dawnym kinie „Piast” oferuje niepowtarzalny klimat. Wewnątrz prawdziwie amerykańska atmosfera oraz zabytkowe samochody.

Leave a Reply

Your email address will not be published.