Glovo

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne rejony. Od niedawna nową mapę tworzą także Piotrowice i Kostuchna. Nasi mieszkańcy mogą składać zamówienia z sieciowych kawiarni czy restauracji, ale także lokalnych, znanych mieszkańcom jadłodajni, z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Dostawa z Glovo jest już możliwa w kolejnych dzielnicach Katowic – do tego grona dołączyły Piotrowice i Kostuchna. Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw lokalnych restauracji, takich jak sieć Pizza Hut, Lava Burger, El Popo – kuchnia meksykańska, Sakartvelo Restauracja Gruzińska, czy Midori Sushi. Ważnym partnerem Glovo w tych dzielnicach jest także sieć restauracji McDonald’s. Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej, średnio 30 minut od złożenia zamówienia przez użytkownika aplikacji. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem „CZASNAPIOTROWICE”, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych.

Warto wspomnieć, że Glovo połączyło siły z ogólnopolską siecią sklepów Biedronka, aby ułatwić zamawianie i przyśpieszyć transport produktów na zbiórki dla Ukrainy. W aplikacji dostępna jest dedykowana zakładka, umożliwiająca zakupienie zestawów produktów stworzonych przez zespół Biedronki w porozumieniu z organizacją Banki Żywności, które kurierzy dostarczą bezpośrednio do lokalnych punktów pomocy. Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.