James Belushi i Dan Aykroyd
James Belushi i Dan Aykroyd

Niedawno na skrzynkę e-mail piotrowickiego portalu wpłynął bardzo interesujący e-mail. Wynika z niego, że we wrześniu Piotrowice odwiedzi gwiazda światowego formatu – James Belushi. Ponieważ autor wiadomości chce zachować anonimowość, publikujemy okrojone fragmenty przesłanej wiadomości. Oczywiście pomogła też Wasza aktywność na Facebooku i chęć poznania skąd taka informacja. Wiadomość:

Natrafiłem w sieci na pewien ciekawy artykuł: http://www.mmsilesia.pl/418593/2012/7/7/motoryzacyjny-musical–juz-wkrotce-w-katowicach

Artykuł dotyczy jednego z bardzo ciekawych musicali, który miałem okazję zobaczyć […]. Okazuje się, że musical „The Bricklin” zostanie wystawiony po raz pierwszy poza Kanadą w Polsce… I to co ciekawe właśnie w Katowicach. Zainteresowało mnie strasznie zakończenie artykułu: „Ciekawie zapowiada się również obsada. Klub postanowił postawić na aktorskie debiuty. Na scenie na pewno pojawi się znana bluesowa wokalistka Joanna Pilarska. Więcej szczegółów niestety nie udało nam się uzyskać. Właściciele klubu podkreślają jednak, że obsada będzie międzynarodowa.„.

Tak się składa, że postarałem się ustalić dokładnie o co chodzi z międzynarodowością obsady. A, że znam osobiście [..] udało mi się ustalić, że [..] na scenie pojawi się jeszcze 2 zagranicznych aktorów, będą to niemiecki basista Matthias Schlette i co mnie ogromnie zaskoczyło James Belushi (ten właśnie pan z Blues Brothers http://pl.wikipedia.org/wiki/James_Belushi).

Brzmi bardzo ciekawie, jak myślicie, zobaczymy Jima w Piotrowicach?

2 Responses to "James Belushi w piotrowickim Old Timers Garage?"

  1. jan  4 listopada 2012

    Mnie osobiście nie wydaje się żeby odwiedził Old Timers Garage taka postać jak J.Belushi. I to nie chodzi,że słabo oceniam ten klub-wręcz odwrotnie-ale po prostu jest to dla mnie b.mało prawdopodobne.

    Odpowiedz
  2. Jeremiasz Bernstein  6 listopada 2012

    Ja w to wierzę. 😀 I *uj 😀

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published.