Sprzedaż lub zakup mieszkania wcale nie musi być długim i uciążliwym przedsięwzięciem. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę i jak dokonać korzystnej, a przede wszystkim bezpiecznej transakcji. Sprawdź, o czym należy pamiętać.

Postaw na profesjonalizm

Wiele osób decyduje się na sprzedaż nieruchomości, chociaż zadanie to bywa bardzo czasochłonne i wymaga szerokiej wiedzy. Dlatego warto skorzystać z usług biura nieruchomości. Dzięki temu zaoszczędzimy wiele czasu i pieniędzy. Jak wybrać ofertę biura? Zdecydowanie warto postawić na doświadczonych usługodawców, którzy do perfekcji opanowali branżową wiedzę i korzystają z nowoczesnych technik pozyskiwania klientów. Eksperci przygotują ofertę wzbogaconą świetnymi zdjęciami oraz dokładnym opisem Twojego domu, działki lub mieszkania. Stawiając na RE/MAX GOLD zawsze możesz liczyć na wsparcie profesjonalistów na każdym etapie procesu sprzedaży nieruchomości. To doskonała propozycja dla osób, które zawsze stawiają na kompleksowe rozwiązania.  

Nieocenione wsparcie agenta

Doświadczeni specjaliści sięgają po nowoczesne kanały dystrybucji, aby dotrzeć do klienta i przedstawić zalety Twojego obiektu. Nawet jeśli kontrahenci pochodzą z dalszych miejscowości, będą mogli odbyć wirtualny spacer po Twoim obiekcie i zapoznać się ze wszystkimi szczegółami nieruchomości. Wykwalifikowany agent nie tylko przedstawi atuty działki, mieszkania, czy domu, ale również wynegocjuje warunki korzystne dla obydwu stron transakcji. Jego wsparcie może przynieść nawet 25-procentowy wzrost wartości nieruchomości. To doskonała propozycja dla osób, które zawsze stawiają na kompleksowe rozwiązania. Możesz być pewien, że sprzedaż obiektu zawsze przebiegnie po Twojej myśli. 

Kupno nieruchomości w Katowicach

Biuro RE/MAX GOLD oferuje również możliwość zakupu nieruchomości w Katowicach. Za takim rozwiązaniem z pewnością przemawia doskonała lokalizacja. To właśnie tutaj przebiegają trasy krajowe i międzynarodowe, a w pobliżu miasta znajduje się lotnisko. Kolejnym atutem jest niski stopień bezrobocia. Wszystko to sprawia, że Katowice to niezwykle ważny ośrodek biznesu. Z pewnością warto tu zamieszkać i rozwijać własne przedsiębiorstwo lub znaleźć satysfakcjonującą pracę. Wystarczy, że przedstawisz wymagania dotyczące wymarzonej nieruchomości, a agenci przygotują ofertę, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Poznasz wszystkie szczegóły dotyczące lokalu, mieszkania, czy domu oraz uzyskasz korzystną propozycję cenową.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.