Już ponad 90 proc. polskich gospodarstw domowych ma dostęp do Internetu. Brzmi imponująco, ale gdy przyjrzymy się temu tematowi bliżej, to dojdziemy do nieco innych wniosków. W naszym kraju wciąż poważnym problemem pozostaje ograniczona dostępność Internetu światłowodowego, a więc tego najbardziej pożądanego przez użytkowników. Na szczęście zupełnie inaczej wygląda to w stolicy Górnego Śląska, gdzie przeważająca liczba adresów ma dostęp do Internetu światłowodowego w Katowicach. Wciąż się nie podłączyłeś? Sprawdź, dlaczego warto.

Niezawodność

Obecnie korzystasz z Internetu mobilnego? W takim razie na pewno od razu docenisz tę zaletę. Internet światłowodowy jest niezawodny, działa zawsze, niezależnie od warunków pogodowych, pory dnia czy dnia tygodnia. Wybierając tę usługę masz pewność, że za każdym razem gdy łączysz się z Internet, jego parametry będą dokładnie takie same. To duży komfort z punktu widzenia osób, które dziś regularnie doświadczają drastycznego spadku prędkości Internetu mobilnego spowodowanego najczęściej przeciążeniem lokalnego nadajnika.

Super szybki dostęp do Internetu

Ocena jakości usługi internetowej jest całkiem prosta. Najważniejszym kryterium jest prędkość łącza i pod tym względem Internet światłowodowy dystansuje każdą technologię spośród tych aktualnie dostępnych.

Jeśli masz dość wolnego Internetu, kilkunastosekundowego oczekiwania na otwarcie się strony www i ciągłego buforowania filmów i seriali na Twojej ulubionej platformie streamingowej, to czas przejść na Internet światłowodowy.

Żadnych ograniczeń

Na Internet światłowodowy w Katowicach decydują się nie tylko osoby oczekujące bezkompromisowej prędkości i stabilności, ale także niemogące sobie pozwolić na ciągłe kontrolowanie zużycia danych. Ten problem jest doskonale znany użytkownikom Internetu mobilnego, gdzie po przekroczeniu limitu przyznanego przez operatora prędkość gwałtownie spada i Internet staje się praktycznie nieużywalny.

W przypadku Internetu światłowodowego nie ma takiego zagrożenia. Dostawca gwarantuje określone parametry świadczenia usługi w zakresie prędkości pobierania (download) i wysyłania (upload) przez cały okres obowiązywania umowy.

Wygodna praca zdalna

Pracujesz z domu? W takim razie nie dziwimy się, że szukasz niezawodnego i szybkiego Internetu. Twoje oczekiwania w 100% spełni Internet światłowodowy. Zapewni Ci on bardzo wysoki komfort pracy zdalnej, w tym przeprowadzania wideorozmów przez Skype, Microsoft Teams czy Zoom, wysyłania dużych plików na serwer, odbierania poczty i korzystania z intranetu.

Internet światłowodowy jest najlepszym rozwiązaniem również dla osób prowadzących własny biznes w sieci, na przykład właścicieli sklepów internetowych, a także dla twórców treści wideo (streamerzy, youtuberzy) oraz graczy, którzy docenią minimalne, praktycznie niezauważalne opóźnienia (ping).

Przewidywalność

Ważnym powodem, dla którego warto przejść na Internet światłowodowy w Katowicach jest przewidywalny, stały koszt korzystania z tej usługi. Ponieważ nie obowiązują tutaj żadne limity pobierania danych, to nie musisz się obawiać, że na koniec miesiąca dostawca naliczy Ci jakieś dodatkowe opłaty.

Umawiając się na konkretną cenę świadczenia usługi dostępu do Internetu światłowodowego z góry wiesz, ile będziesz płacić przez cały okres obowiązywania umowy. Daje to duży komfort w niepewnych czasach i w dobie stale rosnących kosztów życia.

Zamów Internet światłowodowy w Katowicach od DG-NET

DG-NET to jeden z największych dostawców Internetu światłowodowego w Katowicach i regionie. Lokalna firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, gwarantując nie tylko znakomite parametry usługi, ale także jej niezawodność oraz szybką reakcję na ewentualne problemy techniczne (co w tej branży nie jest niestety standardem).

Dlaczego warto wybrać Internet światłowodowy w Katowicach od DG-NET? Solidne argumenty znajdziesz na stronie https://www.dg-net.pl/internet-swiatlowodowy-katowice-przejdz-na-szybki-i-stabilny-internet-w-twoim-domu/.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.