Ewa: “Jeden wielki bałagan,zabudowywanie Ochojca,Piotrowic i męka dla mieszkańców…. nic się nie zmienia w podejściu włodarzy, brak funkcjonalności i myślenia o…” cze 23, 15:18
Adam: “Bardzo mi się podoba gdy ktoś pisze że linia ominie rezerwat przyrody Ochojec, gdy ciepłociąg biegnie niemalże na granicy rezerwatu.…” cze 20, 06:41
Marian: “W latach 60/70 mieszkałem w Piotrowicach bardzo blisko domu Pana Suberlaka. Będąc wtedy dzieckiem, kolegowałem z Jego synkiem Wojtkiem. Było…” kwi 18, 05:02
Joanna: “Dzień dobry, niestety Twoja galeria zdjęć jest już niedostępna a bardzo chetnie zobaczyłabym te zdjęcia i za Pana zgodą wykorzystała…” kwi 15, 15:37
Ania: “Dlaczego w sprzedaży nie macie miodownika?” sty 14, 22:00
Natalia: “Nie został zapomniany, w Muzeum Historii Katowic będzie jego duża wystawa pt. „Stefan Suberlak. Baśń o wspólnocie” od maja do…” lut 7, 10:11
Brynów: “Bardzo fajna restauracja. Jeden z nielicznych lokali w południowych dzielnicach Katowice, który działa już kilkunastu lat.” sty 15, 14:23
Andrzej: “Z Ujsoł tworzył piękne grafiki gór, lasów, pojedynczych drzew. Mam taki w domu kupiony od Pana Stefana przez śp. teścia…” sty 2, 13:12
OSTATNIE KOMENTARZE