Komin ciepłowni
Komin ciepłowni

Dwie hale dawnej ciepłowni, umiejscowione za kościołem przy osiedlu Manhattan zniknęły niedawno z powierzchni ziemi. Po dwóch stalowych konstrukcjach pozostał tylko komin. Na tym ternie odbywają się prace porządkowe.

Trudno powiedzieć co PEC zamierza dalej robić z tym terenem, ponieważ nikogo nie informuje o swoich decyzjach, a pytani przez telefon nie wiedzą o co chodzi. Najważniejsze jednak, że dwie odstraszające wszystkich hale zniknęły, teraz już tylko czekać na uporządkowanie terenu, który służył niektórym mieszkańcom terenu za wysypisko różnego gruzu i śmieci.

Alek Chodura

2 Responses to "Hale ciepłowni zniknęły"

  1. Manhattan  24 lutego 2012

    Co tu komentować ? PEC już nie istnieje. Teraz to teren TAURONU. Póki co niema żadnych konkretnych planów na zagospodarowanie tego terenu. Za to przy wejściu na działki tym od strony kościoła bedzie parking strzeżony z budka strażnika. Jakis koleś z czeladzi czy będzina to tam „otwiera”. Więc teraz mieszkańcy powinni być bardziej czujni w nocy na swoje samochody, bo pewnie bedą sie do otwarcia parkingu działy różne „dziwne” rzeczy na Manhattanie w nocy heh

    Odpowiedz
  2. z osiedla  2 marca 2012

    Na manhattanie kradną auta na potęge. Znam 2 osoby którym w przeciągu 6 m-cy ukradli auto. Coś strasznego.

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published.