Czego jak czego, ale drzwi nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. Zapewniają one niezbędną intymność, a coraz częściej pełnią również funkcję dekoracyjną. Wybór drzwi wewnętrznych, zewnętrznych czy wejściowych (wewnątrzklatkowych) jest dziś tak duży, że naprawdę trudno jest się na coś zdecydować. Zamiast tracić czas na przeglądanie wirtualnych katalogów, lepiej jest udać się do polecanego salonu drzwi w Katowicach, w którym znajdziesz wiele modeli z różnych półek cenowych. Wiemy, który salon warto odwiedzić w pierwszej kolejności. Skorzystaj z naszej rekomendacji.

salon drzwi Katowice

DRZWI INSIDE – tam znajdziesz swoje wymarzone drzwi

Szukając drzwi w Katowicach czy w regionie od razu zaplanuj sobie wizytę w salonie, który ma bardzo szeroką ofertę. Dzięki temu w jednym miejscu porównasz ze sobą mnóstwo modeli i łatwiej wybierzesz ten, który rzeczywiście spełnia Twoje oczekiwania jakościowe i estetyczne.

W katalogu czy na stronie internetowej wszystkie drzwi prezentują się świetnie. Tymczasem mogą między nimi występować ogromne różnice w jakości wykonania, niemożliwe do dostrzeżenia na odległość. Dlatego akurat te elementy wyposażenia domu warto kupić w salonie stacjonarnym.

Jeśli wielkimi krokami zbliża się moment, w którym musisz podjąć decyzję odnośnie do wyboru drzwi, to w Katowicach na pewno warto odwiedzić salon DRZWI INSIDE – mieści się w Centrum Handlowym HOME CONCEPT, tuż przy głównej trasie łączącej Katowice z Sosnowcem i innymi miastami regionu.

W ofercie DRZWI INSIDE znajdziesz zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe. Na miejscu czeka na Ciebie ogromny wybór modeli czołowych producentów, w tym Erkado, Dorian, DRE, POL-SKONE, Leon, Barański, Alu4U, Delta, Porta czy Eurodoor.

Skorzystaj z fachowego doradztwa

Przy wyborze drzwi nie należy się kierować wyłącznie ceną i wyglądem skrzydła. Pod uwagę należy wziąć szereg innych kryteriów, z których istnienia przeciętny klient nie zawsze zdaje sobie sprawę. Od tego właśnie są doradcy w salonach drzwi, których zadaniem jest uchronienie klienta przed nieprzemyślanym wydaniem sporych pieniędzy.

To kolejny argument przemawiający za tym, aby w poszukiwaniu drzwi w Katowicach udać się do salonu DRZWI INSIDE, za którym stoi ponad 20 lat doświadczenia. Doradcy salonu najpierw poznają Twoje oczekiwania i dostępny budżet, a następnie zaproponują konkretne modele, które będą odpowiednim wyborem dla Ciebie tak pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Fachowe doradztwo jest szczególnie ważne w kontekście wyboru drzwi zewnętrznych, od których należy oczekiwać doskonałych parametrów w zakresie izolacyjności oraz zabezpieczenia przed włamaniem.

Daj się zainspirować

Dobrym powodem, dla którego warto odwiedzić salon DRZWI INSIDE jest olbrzymi wybór drzwi czołowych producentów. Dzięki temu w jednym miejscu możesz obejrzeć nawet kilkadziesiąt modeli i „na żywo” ocenić, które z nich najlepiej wpisują się w Twój gust.

Tutaj także dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy doradców, którzy są na bieżąco z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, a przede wszystkim na bazie własnego doświadczenia i rozmów z klientami wiedzą, które rozwiązania rzeczywiście sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Kup drzwi w Katowicach z usługą montażu

Zakup drzwi to jedno, ale nie zapominajmy również o konieczności ich prawidłowego zamontowania. Nie należy tego powierzać byle komu – popełnione błędy mogą fatalnie wpłynąć na trwałość i walory użytkowe drzwi, a nawet pozbawić właścicieli gwarancji producenta.

W salonie DRZWI INSIDE możesz kupić drzwi wraz z usługą fachowego montażu. To naprawdę się opłaca, ponieważ pozwoli Ci zaoszczędzić aż 15% na podatku VAT (VAT na drzwi to 23%, ale na drzwi z montażem już tylko 8%).

Wymarzonych drzwi w Katowicach szukaj w salonie DRZWI INSIDE, w którym znajdziesz także klamki, szyldy, listwy i inne akcesoria drzwiowe, jak również szeroki wybór podłóg winylowych, laminowanych i drewnianych (z usługą montażu) czy efektowne i praktyczne systemy zabudów ścian w drewnie, lustrze i lacobelu.

Więcej o ofercie DRZWI INSIDE przeczytasz na  stronie https://www.drzwi-inside.pl/drzwi-inside-twoj-salon-drzwi-w-katowicach/.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.