Famur
Famur

Internauci, którzy odwiedzą stronę Famur – Internetowe Targi Pracy będą mogli zapoznać się z działalnością grupy, perspektywami rozwoju kariery oraz aktualnymi ofertami pracy. Dla uczniów i studentów przygotowano dział, który przedstawia możliwości odbycia praktyk oraz ich program.

Famur swoją ofertę zaprezentuje także na targach kariery i pracy, które są dedykowane studentom uczelni technicznych. Swoje stoisko grupa zaprezentuje na Inżynierskich Targach Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w dniu 11 marca oraz na Inżynierskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej, które odbędą się w dniu 30 marca w Gliwicach.

W czasie bezpośrednich spotkań na wspomnianych dwóch imprezach, wszyscy zainteresowani będą mogli zasięgnąć informacji na temat pracy, rozwoju kariery czy odbycia praktyk w Famurze. 

Grupa FAMUR jest jednym z największych w Polsce oraz liczącym się na rynku globalnym producentem maszyn i urządzeń stosowanych w górnictwie węgla kamiennego. Grupa FAMUR specjalizuje się w produkcji zmechanizowanych kompleksów ścianowych dedykowanych do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach górniczo-geologicznych.

Firma realizuje kompleksową mechanizację procesu wydobycia węgla kamiennego metodą ścianową oraz projektowanie i dostawę informatycznych systemów zarządzania eksploatacją węgla od przodka ścianowego na powierzchnię kopalni.

3 Responses to "Famur prezentuje się na internetowych targach pracy"

 1. Broda  9 marca 2010

  Nawet jak będzie to ostatnia firma w rejonie to nie skorzystam. Zero poszanowania dla człowieka, brak organizacji pracy, złe zarządzanie TRAGEDIA. Jak nie chcecie mieć urazu psychicznego to z daleka od tej grupy.

  Odpowiedz
 2. Ignac  10 marca 2010

  Dokładnie, kiepsko płacą, koszty utrzymania rosną a w Famurze nuklearna zima na temat podwyżek.

  Odpowiedz
 3. Arek Chmielarski  19 grudnia 2010

  Na famurze się pracuje, na famurze się nie zarabia.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published.