Obecnie istnieje kilka form zaciągania pożyczek. Można je dostać w banku, online lub w domu klienta. Decyzja o przyznaniu pieniędzy często wydawana jest w ciągu 15 minut od złożenia wniosku, a środki można otrzymać jeszcze tego samego dnia. Otrzymanie pożyczki na Śląsku możliwe jest także bez sprawdzania BIK-u, zatem nawet zadłużona osoba ma szansę ją dostać. Podobnie jak kredyt. Z poniższego artykułu dowiesz się, gdzie możesz ubiegać się o korzystną pożyczkę na Śląsku.

Firmy pożyczkowe na Śląsku – pożyczki w domu

Lista firm pożyczkowych na Śląsku jest długa, a coraz większą popularnością cieszą się te, które udzielają pożyczek w domu klienta. Zobowiązanie można otrzymać bez zaświadczeń w ciągu 24 godzin. Najpopularniejsze firmy pożyczkowe na Śląsku wymienia i szeroko opisuje serwis SilesiaKredyt.pl, co powinno pomóc w wyborze konkretnej placówki.

Pożyczki udzielane w domu klienta są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą zaciągać kredytu w banku. Korzystają z nich również osoby starsze oraz ci, którzy nie mają własnego konta bankowego lub mają do niego zablokowany dostęp. Firmy takie jak Provident obsługują klientów w domu, a comiesięczną ratę oddaje się bezpośrednio przedstawicielowi finansowemu lub wpłaca na konto.

Firmy pożyczkowe Śląsk – pożyczki online

Z opcji zaciągnięcia pożyczki chwilówki, zwłaszcza przez internet, korzysta coraz więcej osób. Również i tego typu wsparcie finansowe może zostać udzielone w domu klienta, co cieszy się na Śląsku sporym powodzeniem. Ich największą zaletą jest to, że nie jest sprawdzana historia kredytowa, a czas spłaty wynosi od miesiąca do 24 miesięcy. Kwota zaciąganej pożyczki może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wybierając tę opcję, środki przekazywane są tego samego dnia, z wyjątkiem weekendów.

Firmy pożyczkowe Śląsk – na co uważać?

Szybkie pożyczki pozabankowe są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują zastrzyku gotówki dla podratowania domowego budżetu. Jednak zbyt częste korzystanie z takiej opcji może być niekorzystne. Nieumiejętne i niepotrzebne zaciąganie pożyczek w firmach pozabankowych czy nawet kredytów w bankach sprawia, że domowy bilans jest na minusie. Zbyt częste spłacanie zaciągniętych zobowiązań nie pozwala na odłożenie i zaoszczędzenie pieniędzy na wybrany cel, ponieważ każde wolne środki trzeba oddawać na spłatę zaciągniętych pożyczek. Z takich opcji najlepiej korzystać tylko w ostateczności, kiedy już nie ma innego rozwiązania.

Firmy pożyczkowe Śląsk – lista

Do firm pożyczkowych, cieszących się największym zainteresowaniem na Śląsku należą:

 • Wonga,
 • Providnet,
 • KredytOk,
 • Vivus,
 • Lendon,
 • Smart Pożyczka,
 • Pożyczka Plus,
 • Miloan,
 • Halopożyczka,
 • Wandoo,
 • Finbo.

Są to firmy znane, polecane ze względu na szybkie rozpatrywanie wniosków, miłą współpracę, błyskawiczną wypłatę środków oraz doświadczenie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.