Marzenie o zgrabnej czy muskularnej sylwetce może się spełnić, choć oczywiście wymaga wielu miesięcy intensywnej pracy nad swoim ciałem. Nie wystarczy chodzić na siłownię i wykonywać ćwiczenia – trzeba przede wszystkim wiedzieć, jak robić je prawidłowo, ale także ustalić właściwy plan treningowy, który doprowadzi nas do celu – osiągnięcia wymarzonej figury.

Marzenie o zgrabnej czy muskularnej sylwetce może się spełnić, choć oczywiście wymaga wielu miesięcy intensywnej pracy nad swoim ciałem. Nie wystarczy chodzić na siłownię i wykonywać ćwiczenia – trzeba przede wszystkim wiedzieć, jak robić je prawidłowo, ale także ustalić właściwy plan treningowy, który doprowadzi nas do celu – osiągnięcia wymarzonej figury. Trener osobisty będzie tą osobą, która przeprowadzi Cię przez szereg ćwiczeń, wskazując, jaką postawę należy przyjąć przy wykonywaniu danych ćwiczeń, ale także podpowie Ci, ile serii powtórzeń będziesz musiał wykonać. Treningi personalne w Katowicach powstały też z myślą o tych, którym brakuje wystarczającej motywacji do działania.

Trening – nie tylko ciała

Łukasz Nowakowski, jako trener osobisty z Katowic, współpracował już z wieloma osobami, którym pomógł zrzucić kilogramy czy zbudować wymarzoną sylwetkę. Przede wszystkim jednak sport to zdrowie – ćwiczenia siłowe czy cardio sprawią, że organizm będzie wystarczająco dotleniony, a tym samym nasz mózg będzie funkcjonował lepiej, a także zwiększy się nasza odporność. Choć za pośrednictwem wielu stron internetowych można dotrzeć do różnego rodzaju planów treningowych, wyłącznie sprawdzone treningi personalne są w stanie przynieść spodziewane efekty. Wielu amatorów nie do końca wie, jak użytkować dane maszyny, a złe wykonywanie ćwiczeń nie tylko będzie nieefektywne, ale także może źle wpłynąć na nasze zdrowie czy postawę ciała. Z tego względu warto skorzystać z usług trenera osobistego w Katowicach.

Motywacja kluczem do sukcesu

Nierzadko brakuje nam motywacji i podczas treningu, zamiast zwiększać obciążenie czy ilość serii, zaczynamy powoli sobie odpuszczać. Trener personalny jest od tego, aby zmotywować Cię odpowiednio do wykonywania ćwiczeń. Nie musisz cały czas realizować jednego planu treningowego, ponieważ trener Łukasz Nowakowski na każdym etapie, dobierze odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym wyrzeźbisz mięśnie czy spalisz tkankę tłuszczową. Indywidualne podejście sprawia, że trener osobisty w Katowicach będzie wiedział, jaka intensywność poszczególnych ćwiczeń będzie odpowiednia dla danej osoby.

Wysiłek, ale i przyjemność

Praca nad własnym ciałem nie musi wiązać się wyłącznie z nadludzkim wysiłkiem. Z ćwiczeń cardio i siłowych można czerpać również przyjemność, szczególnie gdy podczas treningu personalnego dowiemy się, jak właściwie wykonywać poszczególne czynności na maszynach i do czego one służą. Systematyczna praca z pewnością się opłaci, tak samo jak opłacą się treningi personalne. Cena nie jest wygórowana, a przy tym zyskujemy pewność, że praca nad własnym ciałem przyniesie widoczne efekty.

Radość płynąca z treningów

Celem ćwiczeń siłowych jest oczywiście wyrzeźbienie sylwetki, ale to nie jedyna korzyść płynąca z treningów. Każdy ruch sprawia, że w organizmie wydziela się więcej endorfin, dzięki czemu stajemy się szczęśliwsi, ale także… silniejsi psychicznie. Nie ma wątpliwości, że dobry trening kształtuje i hartuje również nasz charakter, a systematyczna praca pozwoli nam również zachować pożądany wygląd. Jeżeli chcesz efektywnie wykorzystać czas na siłowni warto zwrócić się o pomoc do doświadczonego trenera personalnego, na przykład do bodyfactory-trener.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.