Depilacja za pomocą lasera cieszy się sporym zainteresowaniem kobiet, które chcą skutecznie i bezproblemowo pozbyć się zbędnego owłosienia. Warto mieć świadomość, że każdy przypadek jest inny. Nie można więc jednoznacznie stwierdzić, ile zabiegów będzie trzeba wykonać. Trzeba pamiętać, że niemożliwym jest usunięcie wszystkich włosków z danego obszaru ciała, na jednej wizycie. Jest to wynikiem naturalnego cyklu włosa.

Ile zabiegów trzeba wykonać?
Depilacja laserowa Katowice wymaga średnio od czterech do sześciu zabiegów. Duży wpływ na to ma obszar, z jakiego chcemy usunąć uwłosienie. Jeśli jest on duży (np. całe nogi), to ilość niezbędnych zabiegów będzie większa. Dlaczego nie można usunąć wszystkich włosków od razu? Przede wszystkim dlatego, że muszą one znajdować się w fazie wzrostu. W innym przypadku działanie lasera będzie po prostu nieskuteczne. Chyba każdy wie, że włosy nie rosną w tym samym tempie. Różnica może być znacząca, a przecież zależy nam na tym, aby wybrany fragment ciała był możliwe najstaranniej wydepilowany. Decydując się na depilację laserową musimy wykazać się cierpliwością. Między zabiegami musi być przerwa od 4 do 12 tygodni. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Warto jednak pamiętać, że efekt finalny utrzymuje się nawet kilka lat.

Koszt jednego zabiegu
Cena depilacji laserowej uzależniona jest od tego, jaka powierzchnia ciała będzie poddawana zabiegowi. Z oczywistych względów usuwanie włosków z nóg będzie droższe, niż np. depilacja pach.
Za depilację łydek należy zapłacić mniej więcej 300-600 zł. Jeśli chodzi o uda, to cena jest wyższa. Zwykle jednak mieści się ona w granicach 400-700 zł. W przypadku klasycznego bikini średnia cena waha się między 200-400 zł. Za depilacje laserową pach zapłacimy najmniej, gdyż wynosi ona około 150-200 zł. Wszystkie koszty dotyczą jednego zabiegu. Oczywiście oferty nowoczesnych zakładów kosmetycznych są o wiele bardziej rozbudowane. Chociaż z depilacji laserowej korzystają głównie kobiety, to przeznaczona jest ona również dla mężczyzn.

Leave a Reply

Your email address will not be published.