Rawa Katowice szuka baseballistów oraz baseballistek!

Rawa Katowice szuka baseballistów oraz baseballistek!

Jedyny w naszym mieście klub baseballowy – BKS Rawa Katowice ogłasza nabór do drużyny, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Tegoroczna rekrutacja odbędzie się 24 marca na sali gimnastycznej katowickiego Spodka. Rozpocznie się o godzinie 13:30, kiedy to o przyjęcie do drużyny pierwszy raz powalczą kobiety.

Dzięwczęcy turniej Tauron Mini Ligi

Dzięwczęcy turniej Tauron Mini Ligi

Koszykówka w Piotrowicach ma wieloletnia tradycję. Nie każdy jednak wie, że sukcesy odnosimy nie tylko w męskich drużynach. Od paru lat drużyny UKS SP 27 Katowice prowadzi również sekcje dziewcząt. Do największego sukcesu należy niewątpliwie Wicemistrzostwo Polski w kategorii Szkół Podstawowych W zawodach pod nazwą Tauron Mini Liga, organizowanych przez UKS SP 27 występuje zespół […]

Beltaine w Old Timers Garage

Beltaine w Old Timers Garage

BELTAINE to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny folkowej. Swoje niepowtarzalne brzmienie BELTAINE osiągnął dzięki szczególnej umiejętności łączenia tradycyjnej muzyki celtyckiej z muzyka współczesna. Ich twórczość wyróżnia niezwykła żywiołowość, pasja, rozmaitość brzmień oraz charakterystyczna już odwaga w aranżacjach.

Informacje z ostatnich posiedzeń RJP Piotrowice-Ochojec

Informacje z ostatnich posiedzeń RJP Piotrowice-Ochojec

Działając zgodnie z zapisami w p. 6 §11 Statutu Jednostki Pomocniczej Nr 19 dzielnicy Piotrowice – Ochojec przedstawiam Państwu podstawowe informacji i ustalenia z ostatnich posiedzeń naszej Rady. W dniu 4 lutego na III posiedzeniu ustalono, że Rada obradować będzie w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Gen. Jankego 136 w następujących terminach.