Jazda z Sopelka

W Kostuchnie od poniedziałku czynny jest wyciąg „Sopelek”. Trasa zjazdu jest oświetlana i ubijana przez miniratrak. Narciarze z utęsknieniem wypatrują zimowych warunków do jazdy.

Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice

4 stycznia spotkałem się z zawodnikami i zarządem klubu sportowego „Rawa Katowice”. Baseballowy Klub Sportowy „Rawa Katowice” został założony we wrześniu 2006. Jego założyciele, młodzi pasjonaci baseballu, wzięli sprawy w swoje ręce i z dużą determinacją pogłębiają swoją pasję dzieląc się nią ze wszystkimi wokoło. Wciąż kompletują sprzęt, poszukują nowych zawodników, i z niezwykłą dynamiką trenują. Aktywnie trenują również na piotrowickim „Kolejarzu”.

REURIS – Konferencja zamykająca projekt

Przebudowa koryta rzecznego Ślepiotki dobiegła końca. teraz czas na konferencję podsumowującą cały projekt. Rewitalizacja tej przestrzeni rzecznej to jeden z najbardziej udanych projektów jaki ostatnio został zrealizowany w naszej dzielnicy. W ciągu dwóch lat udało się zrewitalizować i odnowić przestrzeń miejską w okolicach ślepiotki. Konferencja zamykająca projekt odbędzie się w dniach 24 i 25 stycznia 2012 roku w Hotelu Novotel w Katowicach.