W wyborach w dniu 20 listopada 2016 r. od godz. 7:00 do godz. 19:00, spośród poniżej wymienionych kandydatów mieszkańcy Piotrowic i Ochojca dokonują wyboru członków Rady Jednostki Pomocniczej nr 19 Piotrowice-Ochojec. Rada liczyć będzie 21 członków.

Wyborca (tj. osoba, która najpóźniej w dniu wyborów kończy 18 lat, stale zamieszkuje na terenie Piotrowic-Ochojca, figuruje w rejestrze wyborców i posiada czynne prawo wyborcze) głosuje na jednego kandydata przez postawienie znaku „X” w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, na którego głosuje.

LP NAZWISKO IMIĘ WIEK ZAWÓD POPARCIE
1 BONEK-WYTRYCH GRAŻYNA 51 mgr pielęgniarstwa grupa wyborców z terenu Jednostki
2 CHMIEL BOGUMIŁ 49 technik mechanik grupa wyborców z terenu Jednostki
3 CICHOŃ KAMIL 32 prawnik grupa wyborców z terenu Jednostki
4 CIOSEK CZESŁAW 75 technik budowlany grupa wyborców z terenu Jednostki
5 DAWIDOWSKI ANDRZEJ 64 fizyk grupa wyborców z terenu Jednostki
6 DECOWSKA MAŁGORZATA 69 ekonomista- magister grupa wyborców z terenu Jednostki
7 GRUPIŃSKI MARCIN 19 student grupa wyborców z terenu Jednostki
8 GRZĄDZIEL WIESŁAW 49 informatyk grupa wyborców z terenu Jednostki
9 JANUCHTA MICHAŁ 31 urzędnik grupa wyborców z terenu Jednostki
10 JÓZEFOSKI FRANCISZEK 68 emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
11 KUCZ ZBIGNIEW 65 nauczyciel (emeryt) grupa wyborców z terenu Jednostki
12 KUTEK MIROSŁAW 56 politolog grupa wyborców z terenu Jednostki
13 LEJMAN-GĄSKA ADAM 39 dr nauk ekonomicznych grupa wyborców z terenu Jednostki,
Kongres Kobiet Województwa Śląskiego
14 LIMAŃSKA ANNA 50 prywatny przedsiębiorca grupa wyborców z terenu Jednostki
15 LIMAŃSKA KRYSTYNA 61 emeryt-bibliotekarz grupa wyborców z terenu Jednostki
16 MAKULA JANINA 69 ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki
17 MYSZOR ANNA 56 nauczyciel grupa wyborców z terenu Jednostki
18 NUZIKOWSKA MAŁGORZATA 35 mgr sztuki grupa wyborców z terenu Jednostki
19 OSŁAWSKA-DZIERŻĘGA ANNA 62 lekarz medycyny grupa wyborców z terenu Jednostki
20 OSTROWICZ DOROTA 48 koordynator ds. kulturalno-oświatowych grupa wyborców z terenu Jednostki
21 PACZYŃSKI MIROSŁAW 51 mgr politologii grupa wyborców z terenu Jednostki,
Prawo i Sprawiedliwość
22 PASTERNAK MARZENA 27 team leader grupa wyborców z terenu Jednostki
23 PAWLAK ALEKSANDER 78 emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
24 PETERKO ALEKSANDER 45 przedsiębiorca grupa wyborców z terenu Jednostki
25 PIECZYŃSKI ADAM 28 ratownik medyczny, menager sportu grupa wyborców z terenu Jednostki
26 PIECZYŃSKI KRZYSZTOF 35 politolog, menager sportu grupa wyborców z terenu Jednostki
27 PILORZ STEFAN 77 emeryt, wykształcenie wyższe grupa wyborców z terenu Jednostki
28 SKRABURSKA RÓŻA 67 ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki
29 SKRZYDEL BARBARA 53 pracownik umysłowy grupa wyborców z terenu Jednostki
30 SKWAREK MAGDALENA 39 pedagog grupa wyborców z terenu Jednostki
31 SZPITALNY RENATA 38 specjalista HR grupa wyborców z terenu Jednostki
32 ŚWIATŁOŃ GENOWEFA 71 nauczyciel-emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
33 ŚWIDERGAŁ TOMASZ 40 nauczyciel grupa wyborców z terenu Jednostki
34 WIKTORCZYK MARIA 58   grupa wyborców z terenu Jednostki
35 ZIELIŃSKA AGNIESZKA 42 mgr ekonomii grupa wyborców z terenu Jednostki
36 ZIELIŃSKA SYLWIA 44 instruktor nauki jazdy grupa wyborców z terenu Jednostki

W dniu głosowania oraz w dniu poprzedzającym głosowanie prowadzenie agitacji na rzecz kandydatów jest zakazane. Wybory zostaną przeprowadzone w 8 lokalach wyborczych:

1.Domu Pomocy Społecznej „Zacisze”, przy ul. Traktorzystów nr 42

Obwód nr 15 dla mieszkańców ulic: Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 52 i nr nieparzyste od 1 do 51, Asnyka, Borówkowej, Chełmskiej, Gajowej nr nieparzysty 19, Jeżynowej, Kosynierów, Kościuszki nr nieparzyste od 233 do końca, Malinowej, Małachowskiego nr parzyste od 30 do 32 i nr nieparzyste od 41 do 55, Noskowskiego, Paproci, Park Zadole, Polarnej, Poziomkowej nr parzyste i nieparzyste od 1 do 48, Skrzypów, Traktorzystów, Wczasowej nr od 1 do 6a, Widłaków i Żołnierskiej.

2. Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, przy ul. Sobańskiego nr 86

Połączone w 1 obwód Obwody nr 16/17 dla mieszkańców ulic: Gierlotki nr parzyste od 8 do 28, Jankego nr parzyste od 186 do końca i nr nieparzyste od 181 do końca, Kadłubka, Kościuszki nr parzyste od 328 do 348, Sobańskiego, Sobocińskiego, Żurawia, Armii Krajowej nr parzyste od 90 do 132, Barcelońskiej, Bielika, Darwina, Działowej, Grottgera, Góralskiej, Honorowych Dawców Krwi, Kasztanowej, Krogulczej, Napierskiego nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 1 do 31, Niskiej, Orlej, Orlików, Puchacza, Sępiej, Sowiej, Szymanowskiego, Przerwy-Tetmajera, Wilczewskiego, Wojska Polskiego nr parzyste od 2 do 22 i nr nieparzyste od 3 do 19 i Wspólnej.

3. Zespole Szkół Poligraficzno-Mechanicznych, przy ul. Armii Krajowej nr 84

Obwód nr 18 dla mieszkańców ulic: Armii Krajowej nr parzyste od 56 do 84 i nr nieparzyste od 59 do 79, Fredry, Gierlotki nr nieparzyste od 15 do 45, Głogowskiej nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 1 do 33, Harcerzy Września 1939 r., Jankego nr parzyste od 122 do 184, Małachowskiego nr parzyste od 2 do 28 i nr nieparzyste od 3 do 35, Policyjnej nr parzyste od 8 do 12 i nr 7, Poznańskiej, Północnej, Robotniczej i Zgorzeleckiej.

4. Gimnazjum nr 20, przy ul. Gen. W. Jankego nr 160

Połączone w 1 obwód Obwody nr 19/20 dla mieszkańców ulic: Armii Krajowej nr nieparzyste od 81 do 153, Baranowicza, Baumgardtena, Chmielnej, Chocimskiej, Gołębiej, Głuszców, Jankego nr nieparzyste od 111 do 179, Kempy, Kornasa, Napierskiego nr parzyste od 34 do końca i nr nieparzyste od 33 do końca, Policyjnej nr nieparzyste od 1 do 5 i nr 6, Siekierskiego, Skotnica, Sokolej, Spółdzielczości nr parzyste od 34 do końca i nr nieparzyste od 27 do końca, Szklarskiego, Szurleja, Świerkowej, Wojska Polskiego nr parzyste od 24 do końca i nr nieparzyste od 21 do końca, Wroniej, Wrzosowej, Załogowej, Zdrowej, Głogowskiej nr parzyste i nr nieparzyste od 34 do końca, Jankego nr parzyste od 74 do 120, Jastrzębiej, Marmurowej, Pl. Limańskiego, Pustej, Szewskiej, Targowej, Wilczej, Zajdla i Zbożowej.

5. V Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Gen. W. Jankego nr 65

Obwód nr 21 dla mieszkańców ulic: Fabrycznej, Glebowej, Grzybowej, Helskiej, Jagodowej, Jankego nr parzyste od 8 do 72 i nr nieparzyste od 1 do 59, Jarzębinowej, Jaśminowej, Kątowej, Kolejowej nr nieparzyste od 53 do końca i nr parzyste od nr 54 do 58, Kołłątaja, Konarskiego, Kościuszki nr parzyste od 192 do 326 i nr nieparzyste od nr 215 do 215A, Lawendowej, Lechickiej, Legnickiej, Leśnej, Macierzanki, Nad Jarem, Odrodzenia, Olszynowej, Podlaskiej, Pszennej, Rumiankowej, Rzepakowej, Sadowej, Sarmackiej, Siennej, Stahla, Stalowej, Szenwalda, Wapiennej, Warzywnej, Wesołej, Zadole nr parzyste i nieparzyste od nr 62 do końca, Zaułek, Zwrotnej, Żużlowej i Żytniej.

6. Gimnazjum nr 19, przy ul. Spółdzielczości nr 21

Obwód nr 22 dla mieszkańców ulic: Borowej, Braci Wiechułów, Jankego nr nieparzyste od 63 do 107, Jaworowej, Jaworowej Tylnej, Kossaka, Krynicznej, Krótkiej, Łowieckiej, Poprzecznej, Radockiego nr nieparzyste od 1 do 35, Spokojnej, Spółdzielczości nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 1 do 21, Tyskiej, Worcella, Zakątek, Zdrojowej i Ziołowej.

7. Szkole Podstawowej Nr 27, przy ul. Łętowskiego nr 18

Połączone w 1 obwód Obwody nr 23/24 dla mieszkańców ulic: Łętowskiego, Radockiego nr parzyste od 30 do 120 i nr nieparzyste od 37-121 oraz nr parzyste i nr nieparzyste od 122-210, Biedronek, Bławatków, Koników Polnych, Łubinowej i Motyli.

8. Przedszkolu Nr 93, przy ul. Łętowskiego nr 24

wybory

Leave a Reply

Your email address will not be published.