W wyborach w dniu 20 listopada 2016 r. od godz. 7:00 do godz. 19:00, spośród poniżej wymienionych kandydatów mieszkańcy Piotrowic i Ochojca dokonują wyboru członków Rady Jednostki Pomocniczej nr 19 Piotrowice-Ochojec. Rada liczyć będzie 21 członków.
Wyborca (tj. osoba, która najpóźniej w dniu wyborów kończy 18 lat, stale zamieszkuje na terenie Piotrowic-Ochojca, figuruje w rejestrze wyborców i posiada czynne prawo wyborcze) głosuje na jednego kandydata przez postawienie znaku „X” w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, na którego głosuje.
LP | NAZWISKO | IMIĘ | WIEK | ZAWÓD | POPARCIE |
1 | BONEK-WYTRYCH | GRAŻYNA | 51 | mgr pielęgniarstwa | grupa wyborców z terenu Jednostki |
2 | CHMIEL | BOGUMIŁ | 49 | technik mechanik | grupa wyborców z terenu Jednostki |
3 | CICHOŃ | KAMIL | 32 | prawnik | grupa wyborców z terenu Jednostki |
4 | CIOSEK | CZESŁAW | 75 | technik budowlany | grupa wyborców z terenu Jednostki |
5 | DAWIDOWSKI | ANDRZEJ | 64 | fizyk | grupa wyborców z terenu Jednostki |
6 | DECOWSKA | MAŁGORZATA | 69 | ekonomista- magister | grupa wyborców z terenu Jednostki |
7 | GRUPIŃSKI | MARCIN | 19 | student | grupa wyborców z terenu Jednostki |
8 | GRZĄDZIEL | WIESŁAW | 49 | informatyk | grupa wyborców z terenu Jednostki |
9 | JANUCHTA | MICHAŁ | 31 | urzędnik | grupa wyborców z terenu Jednostki |
10 | JÓZEFOSKI | FRANCISZEK | 68 | emeryt | grupa wyborców z terenu Jednostki |
11 | KUCZ | ZBIGNIEW | 65 | nauczyciel (emeryt) | grupa wyborców z terenu Jednostki |
12 | KUTEK | MIROSŁAW | 56 | politolog | grupa wyborców z terenu Jednostki |
13 | LEJMAN-GĄSKA | ADAM | 39 | dr nauk ekonomicznych | grupa wyborców z terenu Jednostki, |
Kongres Kobiet Województwa Śląskiego | |||||
14 | LIMAŃSKA | ANNA | 50 | prywatny przedsiębiorca | grupa wyborców z terenu Jednostki |
15 | LIMAŃSKA | KRYSTYNA | 61 | emeryt-bibliotekarz | grupa wyborców z terenu Jednostki |
16 | MAKULA | JANINA | 69 | ekonomista | grupa wyborców z terenu Jednostki |
17 | MYSZOR | ANNA | 56 | nauczyciel | grupa wyborców z terenu Jednostki |
18 | NUZIKOWSKA | MAŁGORZATA | 35 | mgr sztuki | grupa wyborców z terenu Jednostki |
19 | OSŁAWSKA-DZIERŻĘGA | ANNA | 62 | lekarz medycyny | grupa wyborców z terenu Jednostki |
20 | OSTROWICZ | DOROTA | 48 | koordynator ds. kulturalno-oświatowych | grupa wyborców z terenu Jednostki |
21 | PACZYŃSKI | MIROSŁAW | 51 | mgr politologii | grupa wyborców z terenu Jednostki, |
Prawo i Sprawiedliwość | |||||
22 | PASTERNAK | MARZENA | 27 | team leader | grupa wyborców z terenu Jednostki |
23 | PAWLAK | ALEKSANDER | 78 | emeryt | grupa wyborców z terenu Jednostki |
24 | PETERKO | ALEKSANDER | 45 | przedsiębiorca | grupa wyborców z terenu Jednostki |
25 | PIECZYŃSKI | ADAM | 28 | ratownik medyczny, menager sportu | grupa wyborców z terenu Jednostki |
26 | PIECZYŃSKI | KRZYSZTOF | 35 | politolog, menager sportu | grupa wyborców z terenu Jednostki |
27 | PILORZ | STEFAN | 77 | emeryt, wykształcenie wyższe | grupa wyborców z terenu Jednostki |
28 | SKRABURSKA | RÓŻA | 67 | ekonomista | grupa wyborców z terenu Jednostki |
29 | SKRZYDEL | BARBARA | 53 | pracownik umysłowy | grupa wyborców z terenu Jednostki |
30 | SKWAREK | MAGDALENA | 39 | pedagog | grupa wyborców z terenu Jednostki |
31 | SZPITALNY | RENATA | 38 | specjalista HR | grupa wyborców z terenu Jednostki |
32 | ŚWIATŁOŃ | GENOWEFA | 71 | nauczyciel-emeryt | grupa wyborców z terenu Jednostki |
33 | ŚWIDERGAŁ | TOMASZ | 40 | nauczyciel | grupa wyborców z terenu Jednostki |
34 | WIKTORCZYK | MARIA | 58 | grupa wyborców z terenu Jednostki | |
35 | ZIELIŃSKA | AGNIESZKA | 42 | mgr ekonomii | grupa wyborców z terenu Jednostki |
36 | ZIELIŃSKA | SYLWIA | 44 | instruktor nauki jazdy | grupa wyborców z terenu Jednostki |
W dniu głosowania oraz w dniu poprzedzającym głosowanie prowadzenie agitacji na rzecz kandydatów jest zakazane. Wybory zostaną przeprowadzone w 8 lokalach wyborczych:
1.Domu Pomocy Społecznej „Zacisze”, przy ul. Traktorzystów nr 42
Obwód nr 15 dla mieszkańców ulic: Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 52 i nr nieparzyste od 1 do 51, Asnyka, Borówkowej, Chełmskiej, Gajowej nr nieparzysty 19, Jeżynowej, Kosynierów, Kościuszki nr nieparzyste od 233 do końca, Malinowej, Małachowskiego nr parzyste od 30 do 32 i nr nieparzyste od 41 do 55, Noskowskiego, Paproci, Park Zadole, Polarnej, Poziomkowej nr parzyste i nieparzyste od 1 do 48, Skrzypów, Traktorzystów, Wczasowej nr od 1 do 6a, Widłaków i Żołnierskiej.
2. Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, przy ul. Sobańskiego nr 86
Połączone w 1 obwód Obwody nr 16/17 dla mieszkańców ulic: Gierlotki nr parzyste od 8 do 28, Jankego nr parzyste od 186 do końca i nr nieparzyste od 181 do końca, Kadłubka, Kościuszki nr parzyste od 328 do 348, Sobańskiego, Sobocińskiego, Żurawia, Armii Krajowej nr parzyste od 90 do 132, Barcelońskiej, Bielika, Darwina, Działowej, Grottgera, Góralskiej, Honorowych Dawców Krwi, Kasztanowej, Krogulczej, Napierskiego nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 1 do 31, Niskiej, Orlej, Orlików, Puchacza, Sępiej, Sowiej, Szymanowskiego, Przerwy-Tetmajera, Wilczewskiego, Wojska Polskiego nr parzyste od 2 do 22 i nr nieparzyste od 3 do 19 i Wspólnej.
3. Zespole Szkół Poligraficzno-Mechanicznych, przy ul. Armii Krajowej nr 84
Obwód nr 18 dla mieszkańców ulic: Armii Krajowej nr parzyste od 56 do 84 i nr nieparzyste od 59 do 79, Fredry, Gierlotki nr nieparzyste od 15 do 45, Głogowskiej nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 1 do 33, Harcerzy Września 1939 r., Jankego nr parzyste od 122 do 184, Małachowskiego nr parzyste od 2 do 28 i nr nieparzyste od 3 do 35, Policyjnej nr parzyste od 8 do 12 i nr 7, Poznańskiej, Północnej, Robotniczej i Zgorzeleckiej.
4. Gimnazjum nr 20, przy ul. Gen. W. Jankego nr 160
Połączone w 1 obwód Obwody nr 19/20 dla mieszkańców ulic: Armii Krajowej nr nieparzyste od 81 do 153, Baranowicza, Baumgardtena, Chmielnej, Chocimskiej, Gołębiej, Głuszców, Jankego nr nieparzyste od 111 do 179, Kempy, Kornasa, Napierskiego nr parzyste od 34 do końca i nr nieparzyste od 33 do końca, Policyjnej nr nieparzyste od 1 do 5 i nr 6, Siekierskiego, Skotnica, Sokolej, Spółdzielczości nr parzyste od 34 do końca i nr nieparzyste od 27 do końca, Szklarskiego, Szurleja, Świerkowej, Wojska Polskiego nr parzyste od 24 do końca i nr nieparzyste od 21 do końca, Wroniej, Wrzosowej, Załogowej, Zdrowej, Głogowskiej nr parzyste i nr nieparzyste od 34 do końca, Jankego nr parzyste od 74 do 120, Jastrzębiej, Marmurowej, Pl. Limańskiego, Pustej, Szewskiej, Targowej, Wilczej, Zajdla i Zbożowej.
5. V Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Gen. W. Jankego nr 65
Obwód nr 21 dla mieszkańców ulic: Fabrycznej, Glebowej, Grzybowej, Helskiej, Jagodowej, Jankego nr parzyste od 8 do 72 i nr nieparzyste od 1 do 59, Jarzębinowej, Jaśminowej, Kątowej, Kolejowej nr nieparzyste od 53 do końca i nr parzyste od nr 54 do 58, Kołłątaja, Konarskiego, Kościuszki nr parzyste od 192 do 326 i nr nieparzyste od nr 215 do 215A, Lawendowej, Lechickiej, Legnickiej, Leśnej, Macierzanki, Nad Jarem, Odrodzenia, Olszynowej, Podlaskiej, Pszennej, Rumiankowej, Rzepakowej, Sadowej, Sarmackiej, Siennej, Stahla, Stalowej, Szenwalda, Wapiennej, Warzywnej, Wesołej, Zadole nr parzyste i nieparzyste od nr 62 do końca, Zaułek, Zwrotnej, Żużlowej i Żytniej.
6. Gimnazjum nr 19, przy ul. Spółdzielczości nr 21
Obwód nr 22 dla mieszkańców ulic: Borowej, Braci Wiechułów, Jankego nr nieparzyste od 63 do 107, Jaworowej, Jaworowej Tylnej, Kossaka, Krynicznej, Krótkiej, Łowieckiej, Poprzecznej, Radockiego nr nieparzyste od 1 do 35, Spokojnej, Spółdzielczości nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 1 do 21, Tyskiej, Worcella, Zakątek, Zdrojowej i Ziołowej.
7. Szkole Podstawowej Nr 27, przy ul. Łętowskiego nr 18
Połączone w 1 obwód Obwody nr 23/24 dla mieszkańców ulic: Łętowskiego, Radockiego nr parzyste od 30 do 120 i nr nieparzyste od 37-121 oraz nr parzyste i nr nieparzyste od 122-210, Biedronek, Bławatków, Koników Polnych, Łubinowej i Motyli.
8. Przedszkolu Nr 93, przy ul. Łętowskiego nr 24
OSTATNIE KOMENTARZE